سوالات متداول

هر سوالی دارید از ما بپرسید

آیا شما سوال دارید ؟

لطفا سوالات و پاسخ های زیر را بخوانبد اگر پاسخی که دنبال آن هستید را نیافتید برای ما ارسال کنید تا در کمترین زمان ممکن پاسخ داده شود

از ما بپرسید

سوالی دارید؟


سوالات متداول

سوالاتی که به کرات پرسیده شده

آیا اکانت های بازی با هزینه دلاری که بازیکینان آنها برای بازی خرج کرده اند ، شما به فروش گذاشته اید ؟

خیر . در توضیحات نیز مکرر توضیح داده شده اطلاعات در مورد نوع اکانت و لول آن و مدت زمانی که صرف بازی شده بعلاوه هزینه های گیف کارت را بازیکنان خصوصا حرفه ای ها میدانند و میتوانند صحت آن را تائید کنند .اما همانطور که گفته شده انتخاب اکانت با شما قیمت توافقی …

آیا آرشیو ها قابل ارسال با ایمیل یا دانلودی هستند؟

بستگی به سفارش شما دارد اگر حجم بسته درخواستی شما زیر یک گیگابایت باشد را میتوانیم برای مدت معینی لینک آن را در اختیار شما بگذاریم ، جهت دانلود .در صورتی که حجم آرشیو چند گیگ باشد می توانیم آن را در فلش مموری به آدرس شما ارسال کنیم .

نقاشی ها بصورت کاتالوگ هستند یا تصاویر دیجیتالی؟

بستگی به سفارش شما دارد . اگر برای چاپ نیاز داشته باشید بصورت دیجیتال هم عکس و هم نقاشی را برای شما ارسال می کنیم . وهم در صورت تمایل بصورت کاتالوگ میشود ارسال کرد .توجه کنید که کاتالوگ ها را اگر بخواهید چاپ بکنید کیفیت اورجینال تصاویر را نخواهد داشت.

آیا فیلم های موجود را بصورت اصلی ، منظورم روی سی دی یا دی وی دی یا کاست میتوانم دریافت کنم؟

بله . شکل دریافت به سفارش شما بستگی دارد . کاست ها نگهداری خاص نیاز دارن هر چند مدت یکبار باید آنها را حتی شده بصورت سریع فقط عقب و جلو ببرید تا حالت خشکی پیدا نکنند و از کیفیت یا خط افتادن روی تصویر جلوگیری شود.سی دی و دی وی دی را هم برای نگهداری بهتر اگر روی هم میچینید بهتر است از کاغذ یا کلینکس برای فاصله انداختن بین آنها استفاده کنید و در محل تاریک نگهداری کنید.

سایر سوالات

سوالات عمومی